VÝČEP PRO PETKY - STING

POZOR !!! - NABÍZÍME INOVOVANÝ MODEL.  Mezi uživateli oblíbený model je inovován o další díly, které jsou tištěny na 3D tiskárně. Dochází tak k elegantnímu tvaru konzoly, páčky a k zakrytí přechodu mezi hliníkovými částmi u celohlinikové konstrukce, která je upravena povrchovou úpravou nanášené pomocí práškové technologie.  Model je vybaven výčepním kohoutem s páčkou a hlinikovým madlem k přidržení výčepu. Díky 3D tisku si lze vybrat mezi bílým, žlutým, červeným, nebo růžovým provedením (viz foto níže).

pípa na petky sting

POPIS VÝČEPU

Přenosné výčepní zařízení, které se nepřipevňuje k podložce, či stolu, ale jednoduše si ho při čepování přidržujete rukou za madlo. Můžete ho proto postavit kdekoliv doma i venku. Jeho obsluha je velmi jednoduchá (viz Návod k použití). 

Výčepní zařízení využívá technické řešení, na které bylo Úřadem průmyslového vlastnictví ČR uděleno osvědčení o zápisu užitného vzoru pod číslem 26702. 

Výhody výčepního zařízení:

  • nedochází ke znehodnocení nápoje promícháváním se vzduchem,
  • natočíte si jen to, co vypijete (pivo tzv. "na košt") a nápoj Vám neteplá ve sklenici,
  • nedopitou PET lahev můžete uložit zpět do lednice,
  • snadná a rychlá manipulace při nasazení a vyjmutí PET lahve - do minuty je vše hotovo,
  • jednoduchá a rychlá údržba - vyjmete těleso z konzole stojanu, odšroubujte PETku a propláchnete těleso s otevřeným kohoutem pod tekoucí vodou.
CENA VÝČEPU PRO PETKY - STING   890,- Kč

U výčepu si lze zvolit barevné provedení a i na které straně chcete mít madlo. Standardně dodáváme bílé provedení a madlo umisťujeme na levou stranu (viz foto), tj. k uchopení levou rukou. Stáčení pak provádíte pravou rukou.

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE 603 458 033.

DODÁNÍ A PLATBA

Dodací lhůta uvedeného výrobku je od 3 do 5 pracovních dnů od data potvrzení objednávky.

Doprava: zboží zasíláme Českou poštou na dobírku - poštovné 160,- Kč (hradí odběratel).

Osobní odběr: v případě zájmu lze dohodnout osobní převzetí v Praze v OC Flora nebo OC Harfa. Platba za zboží při převzetí.