VÝČEP PRO PETKY - KLASIK

Výčep je celohlinikové konstrukce s povrchovou úpravou nanášenou práškovou technologií s klasickým otočným výčepním kohoutem s dřevěnou rukojetí, s mosaznou výpustní hubicí a hliníkovým madlem k přidržení výčepu.

pípa na petky klasik

Výroba výčepu prošla celou řadou změn s cílem maximálně zlepšit užitné vlastnosti. Poslední změnou je nový tvar odkapávací misky, na kterou lze nyní postavit jakýkoliv pulitr.

Popis výčepu

Přenosné výčepní zařízení, které se nepřipevňuje k podložce, či stolu, ale jednoduše si ho při čepování přidržujete rukou za madlo. Můžete ho proto postavit kdekoliv doma i venku. Jeho obsluha je velmi jednoduchá (viz Návod k použití). 

Výčepní zařízení využívá technické řešení, na které bylo Úřadem průmyslového vlastnictví ČR uděleno osvědčení o zápisu užitného vzoru pod číslem 26702. 

Výhody výčepního zařízení:

  • nedochází ke znehodnocení nápoje promícháváním se vzduchem,
  • natočíte si jen to, co vypijete (pivo tzv. "na košt") a nápoj Vám neteplá ve sklenici,
  • nedopitou PET lahev můžete uložit zpět do lednice,
  • snadná a rychlá manipulace při nasazení a vyjmutí PET lahve - do minuty je vše hotovo,
  • jednoduchá a rychlá údržba - vyjmete těleso z konzole stojanu, odšroubujte PETku a propláchnete těleso s otevřeným kohoutem pod tekoucí vodou.
CENA VÝČEPU PRO PETKY - KLASIK 980,- Kč

Pro více informací volejte 603 458 033.

Dodání a platba

Dodací lhůta uvedeného výrobku je od 3 do 5 pracovních dnů od data potvrzení objednávky.

Doprava: zboží zasíláme Českou poštou na dobírku - poštovné 160,- Kč (hradí odběratel).

Osobní odběr: v případě zájmu lze dohodnout osobní převzetí v Praze v OC Flora nebo OC Harfa. Platba za zboží při převzetí.